M06

Kód: ANVM06-001
Neohodnoceno
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Molle clip 60mm
Monoblock clip
Ulticlip
Položka byla vyprodána…

Dráp M06 je navržen tak, aby jej bylo možné nosit především na odvrácené straně (slabé ruce), aby fungoval jako malý, ale seriózní nástroj s velmi účinnou zesílenou užitkovou čepelí ve stylu Wharncliffe. Díky tomu je dráp M06 užitečným nouzovým drápem s pevnou čepelí pro komunitu LE nebo CCW.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asymetrická konstrukce skeletonového typu snižuje hmotnost i při zachování robustní tloušťky čepele s rozměry 0,25“ (6mm) a délkou 1,75“ (45mm).

Pro celkový úchop je konstrukce M06 rozdělena rovnoměrně, aby docházelo k co nejkomfortnějšímu držení zaručující eliminací běžných problémů spojených s tlačnými noži a sice nestabilita při nárazu a jeho vysmeknutí.

Šestihranný (hexagon) otvor je optimálně vytvořen pro úchop prostředníčkem vhodným pro praváka i leváka a zvyšující komfort i za použití rukavic při vyjmutí drápu z pouzdra. Prodloužená část rámu drápu slouží pro uzamknutí prsteníčku a malíčku okolo rámu drápu.Ukazováček potom zaujímá pozici na kratší části rámu drápu a uzamyká celkový úchop. Po uvolnění ukazováčku z kompletního úchopu je možné využívat ruku k dalším úkonům i přes částečné zavěšení drápu pouze na prostředním prstě.

M06 tedy tvoří kompaktní celek po uzamčení celé dlaně. Skeletonová konstrukce drápu napomáhá jeho odlehčení a zesílení v kritických částech. Pro různorodé použití drápu lze použít alternativní úchopy.

M06 je designově vytvořen pro použití jak pro praváky tak i leváky. Nejlepší způsob jeho nošení je na opasku za pomocí DCC monoblock spony, ale i různých dalších variant jako Slime Line ulticlip nebo Molle clip, dávájící další varianty nošení včetně horizontální polohy, ale i využití pro taktické vesty nebo bojové opasky. Kombinace dutých nýtů a otvorů umožňuje vícenásobné úhlové připojení s různými vzdálenostmi středů nýtů a středů montážních otvorů.

Díky svému malému profilu, celkovému balení a různým možnostem montáže může být dráp M06 integrovanou součástí téměř jakéhokoli modulárního systému.
Využití hrubé motoriky při nasazení drápu M06 bez nutnosti přestavování úchopu zvyšuje jeho celkové využití.

Doplňkové parametry

Kategorie: ARMÁDNÍ / TAKTICKÉ NOŽE
Hmotnost: 0.3 kg
Styl čepele: Wharncliffe
Typ pojistky: Pevná čepel
Materiály:
Materiál čepele: Elmax
Tvrdost čepele: 59-60 HRC
Materiál pouzdra: Kydex
Barvy rukojeti:
Barva čepele: DLC
Barva pouzdra: Černá
Rozměry:
Celková délka: 87 mm
Tloušťka čepele: 6 mm
Délka čepele: 37 mm
Váha nože: 39 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SLEDUJTE ACTA NON VERBA