M500 ANTHROPOID FF EL CORE - DLC, BLACK GRIP, KYDEX SHEATH BLACK

Kód: ANVM500-006-1
Neohodnoceno
99 000 Kč 81 818 Kč bez DPH
NA OBJEDNÁVKU / Dostupné do 6-9 měsíců

ANV a Futuron Forge spojují své síly, aby dali vzniknout jedinečným realizacím standardních produkčních modelů ANV. Futuronští kováři oplývají vskutku výjimečnými schopnostmi a není proto divu, že jsou často nazýváni alchymisty moderní doby. Pokud toužíte vlastnit některý z těchto jedinečných kousků, máte možnost tak učinit nyní, nebo nás neváhejte v budoucnu kontaktovat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Futuronští pocházejí z divokého českého severu, známého pro své přírodní úkazy a drsné prostředí. Tito moderní alchymisté činí divy, o kterých se dlouhou dobu věřilo, že jsou nemožné. Pod rázem jejich kladiv se snoubí prášková superslitina s nerezovou ocelí a dává tak zrodit kompozitům, jakýchž jinde jen těžko pohledat. Jednou za čas i my dostaneme příležitost použít kousek tohoto vzácného materiálu a děláme vše pro to, abychom jeho vlastnosti přenesli do naší nabídky. Každá čepel vytvořená z kompozitu FF elmax core je neopakovatelná ve svém přesném vzoru, stejně jako otisk lidského prstu.

Přidejte se k nám na této cestě ke slávě a buďte svědky, čehož je možné, zachová-li si člověk víru.

Nyní máte příležitost pořídit se jeden z těchto jedinečných kousků rovnou z našeho skladu. Zakázkové nože budou následně vyráběny převážně na základě objednávek a v našem internetovém obchodě nebudou pravidelně dostupné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: CUSTOM
Hmotnost: 0.8 kg
Materiál čepele: FF Elmax CORE
Tvrdost čepele: 60 HRC
Povrchová úprava: DLC
Materiál rukojeti: G10
Pouzdro: Kydex
Celková délka: 340 mm
Délka čepele: 190 mm
Délka rukojeti: 115 mm
Tloušťka čepele: 6 mm
Molle klip: Součást balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SLEDUJTE ACTA NON VERBA